wściekłe pięści węża napisał(a):

Nazwa tematu brzmi TS Wisła właścicielem Wisły SA, a nie "pozwalam Szymonowi Jadczakowi myśleć za siebie", albo "moim największym wrogiem są kibice Wisły" czy "każdy kto w przeciwieństwie do mnie nie spędza 99% wolnego czasu przed komputerem jest bezmózgim troglodytą, na pewno chodzi na C i niszczy Wisłę".
Zamiast szukać wydumanych problemów, dawać Jadczakowi pożywkę dla jego tweetów nie mających nic wspólnego z dziennikarską rzetelnością i obiektywizmem, skupcie się lepiej na tym, żeby zastanowić się jak pomóc Wiśle.
|
Jadczask w tym momencie przedstawia fakty. Ta pani dostawala tyle i tyle przelewow. Ma podowac dokaldne sumy co do grosza? Nie obrazaj sie na rzeczywistosc jak cie zaskakuje
I to nie sa wydumane problemy. To sa realne i najwieksze problemy Wisly ktore beda sie ciagnac przez kilka lat. Wlasnei przez takich ludzi jak ci co byli w Wisle Krakow