|
Kartka niestety bezsensowna. Założę się że i tak by tego nie strzelił. To nie premier league gdzie takie sytuacje się wykorzystuje z zamkniętymi oczami. Gość przebiegł 50 metrów na pełnym sprincie i widać że czekał na kontakt z Boguskim. Taki faul ma sens w środku boiska kiedy widac że gość wychodzi sam i przerywa się akcje w zalążku. Tutaj nie dość że czerwona kartka to rzut wolny metr za linia pola karnego. Sytuacja niemal tak korzystna jak to sam na sam.
P. S. Nie przekonuje mnie w ogóle Janicki na stoperze. Raz że kompletnie nie potrafi wyprowadzać piłki a dwa że jest ciągle spóźniony przy wrzutkach.
|