|
To nie wina Boguskiego tylko Maka który miał kryć Cebulę co sam powiedział po meczu. Poza tym wydaje mi się że Boguski nie chciał faulować tylko wygrał spryt Koroniarza który specjalnie wział Rafcia na plecy bo wiedział że i tak pewnie s.......i tę akcję. Także nie tym razem panowie.
Co do meczu. Grać w dziesięciu przez 60 minut i nie przegrać to sukces. Koniec. Kropka.
|