aNouc napisał(a):

|
I pytanie czy część pieniędzy ze zbiorek na oprawy i z organizacji wyjazdow przekazywanych jest na paczki i pomoc prawną np. dla Zielaka, który wraz z żoną okradł Wiśle Kraków na blisko 1 000 000 zlotych ? ? ?
|
Dobre pytanie.
Dobrym pytaniem jest też: dlaczego z gniazda nie ma pocisku w stronę reszty, która okradała nasz Klub?
Odpowiedź jest oczywista: okradanie klubu i kibiców to nie jest żaden problem dla niektórych ludzi, którzy ciągle są na trybunach. Dla nich problemem jest tylko ten, który puści farbę na psach.