Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20935
Stary 15.09.2019, 09:59
aNouc napisał(a):Wyświetl post
I pytanie czy część pieniędzy ze zbiorek na oprawy i z organizacji wyjazdow przekazywanych jest na paczki i pomoc prawną np. dla Zielaka, który wraz z żoną okradł Wiśle Kraków na blisko 1 000 000 zlotych ? ? ?
Dobre pytanie.

Dobrym pytaniem jest też: dlaczego z gniazda nie ma pocisku w stronę reszty, która okradała nasz Klub?

Odpowiedź jest oczywista: okradanie klubu i kibiców to nie jest żaden problem dla niektórych ludzi, którzy ciągle są na trybunach. Dla nich problemem jest tylko ten, który puści farbę na psach.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując