Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Maine_Coon
Senior Member
Od: 05.2013
Offline
#
20932
15.09.2019, 08:44
Cycu
napisał(a):
360 stron, 30 zł można dać, może będą jeszcze jakieś truskawki
https://www.empik.com/wisla-w-ogniu-...7466,ksiazka-p
Patryk Vega kręci już podobno film o Wiśle, wywiad z Zamachowskim by to potwierdzał:
https://twitter.com/MarcinCec/status...93737521868801
Miśka musi zagrać Zbrojewicz
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Maine_Coon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maine_Coon
Znajdź inne posty napisane przez Maine_Coon