Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
Od: 09.2019
Offline
#
20929
15.09.2019, 07:40
Piotr777, pozwól, że każdy sam zdecyduje na co wyda swoje pieniądze. Dużo było osób, którzy nazywali Jadczaka idiotą, a tu każdy następny dzień przynosi potwierdzenie jego słów i reportażu.
Cycu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cycu
Znajdź inne posty napisane przez Cycu