Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 14.09.2019, 22:36
Nie ma co patrzeć na styl, bo dobrze się mecz nie rozkręcił a już graliśmy w 10.


Uważam, że Rafał niepotrzebnie faulował. Bramkę można odrobić, a gra w 10 przez 60 minut to zawsze jest problem. Nie będę go za to ganił, ale podejrzewam, że Koroniarz naciskany przepisowo mógłby tego nie strzelić, tym bardziej, że przebiegł całe boisko sprintem. Ale cóż - to są ułamki sekund, szybka decyzja.


Zważywszy jak to spotkanie się ułożyło remis mnie satysfakcjonuje.
Odpowiedz cytując