|
Nie ma co patrzeć na styl, bo dobrze się mecz nie rozkręcił a już graliśmy w 10.
Uważam, że Rafał niepotrzebnie faulował. Bramkę można odrobić, a gra w 10 przez 60 minut to zawsze jest problem. Nie będę go za to ganił, ale podejrzewam, że Koroniarz naciskany przepisowo mógłby tego nie strzelić, tym bardziej, że przebiegł całe boisko sprintem. Ale cóż - to są ułamki sekund, szybka decyzja.
Zważywszy jak to spotkanie się ułożyło remis mnie satysfakcjonuje.
|