Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 14.09.2019, 21:30
Po pierwsze brakuje nam jeszcze 32 (31 do końca 2 rundy) do utrzymania.
Po drugie krytykującym Boguskiego polecam baranka w ścianę na dużej prędkości.
Po trzecie Stolar wyciągnął wnioski z naszego rozgrywania piłki od obrony i robiliśmy to dużo wyżej niż w poprzednim meczu.
Szkoda 2 punktów ale bez przesady to nie wina Boguskiego, że dostał czerwoną kartkę. Wygląda na lekkie zlekceważenie przeciwnika, bo nikt nie zostawał jakieś 10-20 metrów przy rzutach rożnych.

Edit: jeśli dobrze liczę, to o ile Górnik nie wygra to zostajemy w top8
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 14.09.2019 o godz. 22:14.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując