360 stron, 30 zł można dać, może będą jeszcze jakieś truskawki
https://www.empik.com/wisla-w-ogniu-...7466,ksiazka-p
bódyń napisał(a):

Patryk Vega kręci już podobno film o Wiśle, wywiad z Zamachowskim by to potwierdzał:
https://twitter.com/MarcinCec/status...93737521868801