kbr napisał(a):

To był nasz najtrudniejszy mecz w tym sezonie. Sędzia pozwolił na spore chamstwo graczom Korony. Spychała miał 3 faule, po których mógł zoczył żółtą, w tym fal na karnego. Savicević i Wojtkowski byli niemiłosiernie kopani, niektóre wejścia wyglądały jakby to było karate. Za faul na Wojtkowskim za linią końcową mogła być czerwona.
Remis w takich warunkach to sukces, w Płocku powinno być lepiej.
PS czy Stolarczyk widzi te wrzutki Sadloka?
|
Bardziej mnie zastanawia czy Stlorarczyk widzi straty Savicevicia.