Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 14.09.2019, 21:17
kbr napisał(a):Wyświetl post
To był nasz najtrudniejszy mecz w tym sezonie. Sędzia pozwolił na spore chamstwo graczom Korony. Spychała miał 3 faule, po których mógł zoczył żółtą, w tym fal na karnego. Savicević i Wojtkowski byli niemiłosiernie kopani, niektóre wejścia wyglądały jakby to było karate. Za faul na Wojtkowskim za linią końcową mogła być czerwona.

Remis w takich warunkach to sukces, w Płocku powinno być lepiej.

PS czy Stolarczyk widzi te wrzutki Sadloka?
Bardziej mnie zastanawia czy Stlorarczyk widzi straty Savicevicia.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując