Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 14.09.2019, 21:00
FraMat napisał(a):Wyświetl post
"Jesteś taki, jak twój ostatni mecz".

Nie okazaliśmy się lepsi od Korony.
I kartka Boguskiego doskonale wpisuje się w naszą jakość.

Powinienem napisać: "a nie mówiłem?".

No, ale nie mam się z czego cieszyć.
Serio? Korona grała 60 minut z przewagą, oddała 5 celnych strzałów, podarowała nam rzut karny w beznadziejnej sytuacji Maka.

To było z naszej strony frajerstwo. Zwłaszcza te nasze rzuty wolne po których nikt nie zostaje z tyłu. Cud że Sadlok trafił w piłkę za drugim razem i nie graliśmy w 9-tkę. Tutaj Stolarczyk zawalił, to była kpina, kto tak rzuty wolne wykonuje?

Kompromitacja
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując