FraMat napisał(a):

"Jesteś taki, jak twój ostatni mecz".
Nie okazaliśmy się lepsi od Korony.
I kartka Boguskiego doskonale wpisuje się w naszą jakość.
Powinienem napisać: "a nie mówiłem?".
No, ale nie mam się z czego cieszyć.
|
Serio? Korona grała 60 minut z przewagą, oddała 5 celnych strzałów, podarowała nam rzut karny w beznadziejnej sytuacji Maka.
To było z naszej strony frajerstwo. Zwłaszcza te nasze rzuty wolne po których nikt nie zostaje z tyłu. Cud że Sadlok trafił w piłkę za drugim razem i nie graliśmy w 9-tkę. Tutaj Stolarczyk zawalił, to była kpina, kto tak rzuty wolne wykonuje?
Kompromitacja