wolfy napisał(a):

|
Ale jesteśmy lepsi od Korony. To może być aktualnie najsłabsza drużyna ligi.
|
"Jesteś taki, jak twój ostatni mecz".
Nie okazaliśmy się lepsi od Korony.
I kartka Boguskiego doskonale wpisuje się w naszą jakość.
Powinienem napisać: "a nie mówiłem?".
No, ale nie mam się z czego cieszyć.