Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14270
Stary 13.09.2019, 22:18
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Kort w miedzi ? To jakieś jaja? Przecież przydałby się nam jak złoto. Załuska też dobry.

Który z naszych byłych piłkarzy poszedł jeszcze do ligi niżej prócz Małeckiego?
Budżet mamy zamknięty. My kasa nie smierdzimy.
Odpowiedz cytując