Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14269
Stary 13.09.2019, 21:09
Kort w miedzi ? To jakieś jaja? Przecież przydałby się nam jak złoto. Załuska też dobry.

Który z naszych byłych piłkarzy poszedł jeszcze do ligi niżej prócz Małeckiego?

Odpowiedz cytując