Wyświetl pojedynczy post
Slash
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 13.09.2019, 20:37
szym_ek napisał(a):Wyświetl post

Pomysł demonstracji fajny ale nie widzę opcji realizacji.
To każdy powinien siebie zmobilizować żeby taka opcja się pojawiła. Ja na ewentualnym proteście się stawiam, mimo że mam sprawy rodzinne i zawodowe. Marzy mi się, zeby na PWŚ przyszło chociaż 10% pojemności stadionu. Kopiując pomysł który miał swego czasu Ziemkiewicz moglibyśmy przynieść każdy po ziemniaku dla Jacka. Na znak że na jesień go wykopiemy, a na wiosnę wsadzimy.
Nie pozdrawiaj antypolskich ruchów.
Odpowiedz cytując