szym_ek napisał(a):

Pomysł demonstracji fajny ale nie widzę opcji realizacji.
|
To każdy powinien siebie zmobilizować żeby taka opcja się pojawiła. Ja na ewentualnym proteście się stawiam, mimo że mam sprawy rodzinne i zawodowe. Marzy mi się, zeby na PWŚ przyszło chociaż 10% pojemności stadionu. Kopiując pomysł który miał swego czasu Ziemkiewicz moglibyśmy przynieść każdy po ziemniaku dla Jacka. Na znak że na jesień go wykopiemy, a na wiosnę wsadzimy.