Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 13.09.2019, 19:25
Prezydent i radni mają wszelkie oświadczenia Wisły/Socios/i kogo tam jeszcze chcecie w głębokim poważaniu.

Tylko konkretny protest na mieście może coś zmienić.

Musieliby się wszyscy zmobilizować - ultrasi, Panowie od mocnych wrażeń, Socios, R22 i przede wszystkim zwykli niezaangażowani kibice, którzy tylko oglądają mecze.
Musielibyśmy się zebrać, najlepiej w kilkanaście tyś, żeby to miało siłę przebicia.
Przy takiej ilości ludzi dzień jest obojętny - przekaz pójdzie wszędzie.

Najtrudniesze sprawy to:
- dotarcie do zwykłych kibiców i zmobilizowanie ich do przyjścia
- zapewnienie porządku

Cała Wisła musi znowu stanąć razem!

Tylko czy jesteśmy w stanie?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując