|
Żeby miało to sens i urzędnicy nas zauważyli trzeba się zebrać w dzień powszedni w godzinach pracy.
Żeby miało to sens i zebrało się więcej niż 1-2 tys osób to trzeba wyznaczyć zbiórkę w dzień wolny od pracy.
Pomysł demonstracji fajny ale nie widzę opcji realizacji.
|