Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 13.09.2019, 19:18
Żeby miało to sens i urzędnicy nas zauważyli trzeba się zebrać w dzień powszedni w godzinach pracy.
Żeby miało to sens i zebrało się więcej niż 1-2 tys osób to trzeba wyznaczyć zbiórkę w dzień wolny od pracy.

Pomysł demonstracji fajny ale nie widzę opcji realizacji.
Odpowiedz cytując