|
Moze ten Czuka wkoncu cos zagra , mialbyc takim rodzynkiem w lide , a tu oprocz raz przykladowo i instynktownie dostawionej nodze z gornikiem to niczym nie zachwycil , zreszta tak samo jak ten drugi jego ziomek , wyjdziemy pewnie z Bashą tzn ze bedzie hsmulec w srodku duzy , licze na Vukana i dalsza forme Brozia
|