Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 13.09.2019, 14:46
Adamik napisał(a):Wyświetl post
Piłkarsko lepsi ale efekt nowej miotły w tej lidze zawsze jest jakimś bodźcem + kontuzja Kuby który będzie miał przerwę pewnie w najbliższym meczu, a jeśli się potwierdzą prognozy to może się nawet na derby nie wyrobić. To w kwestii obaw. Jeśli jednak mówić o plusach - trudno wyobrazić sobie lepszego rywala by w końcu się przełamać w meczach wyjazdowych. Znów wrócę do tego co pisałem po poprzednim meczu - muszą się uruchomić kolejne opcje w ataku i wtedy będzie dobrze.
Nie wiem jak z tym efektem nowej miotły, nadal nie mają nowego trenera. W meczu z nami poprowadzi ich tymczasowy.

Jagul - Ameryki nie odkryłeś, to samo wcześniej napisałem. Jakkolwiek wygrać, byle wygrać. Nie stać nas na porażkę z Koroną, trzeba punktować z outsiderami. Również dlatego, że sami nie jesteśmy super mocni i później frajersko straconych punktów może nam zabraknąć.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując