Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 13.09.2019, 14:28
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale jesteśmy lepsi od Korony. To może być aktualnie najsłabsza drużyna ligi.
Od Sosnowca w tamtym sezonie też byliśmy lepsi i trzykrotnie boisko to zweryfikowało na naszą niekorzyść.

Wygrać. W byle jakim stylu ale wygrać.
Odpowiedz cytując