Wyświetl pojedynczy post
Pele77
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 13.09.2019, 13:09
Myślę że trzeba w końcu wygrać na wyjeździe. To jest jeden z najłatwiejszych wyjazdów w tym sezonie patrząc na okoliczności i jeśli znowu mamy nie wygrać to stracę jakiekolwiek nadzieję na to że uda nam się uzbierać w tym sezonie 20 pkt na wyjazdach, a wg mnie wedle naszego potencjału to powinien być nasz plan minimum jeśli chodzi o mecze poza Krakowem.
Odpowiedz cytując