it napisał(a):

|
Ale jak to, przecież rok temu forumowi znawcy (pozdro zwłaszcza dla speca od bomb) twierdzili, że członkom zarządu spółki akcyjnej żadna odpowiedzialność osobista za zobowiązania spółki nie grozi...
|
Ale tak to, że za działania zgodne z prawem odpowiedzialność karno-skarbowa nie grozi ani zarzadowi ani akcjonariuszowi, natomiast są wyjątki, jednym z nich jest odpowiedzialność zarządu kiedy jego działania są sprzeczne z prawem i statutem spólki. Była o tym wszystkim mowa wtedy, były przytaczane konkretne zapisy ustawy ale widocznie na tym forum jak sie łopatologocznie komuś coś wykłada to są tacy co i tak nie zrozumieją....