|
Koledzy oświećcie mnie. Według prawa- jeśli była prezes, były viceprezes oraz cała reszta, dzięki której Wisła straciła miliony, zostaną skazani- to czy jest szansa na odzyskanie jakichkolwiek pieniędzy?
Skazani mogą odpowiadać swoim majątkiem?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|