Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21755
Stary 12.09.2019, 14:20
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Wyprawa pod UM po Derbach nie ma najmniejszego sensu, bo w niedzielę wieczorem możemy conajwyżej pogadać ze stróżem... Ale w tygodniu... najlepiej jak jest sesja RM... tutaj bym się zgodził i pewnie nawet bym się wybrał.
Tez chętnie bym się wybrał. To jest niewiarygodne, co teraz się dzieje. Szkoda, że na razie jedynie lokalni dziennikarze sportowi podłapują temat.
Odpowiedz cytując