BlurgH napisał(a):

|
Wyprawa pod UM po Derbach nie ma najmniejszego sensu, bo w niedzielę wieczorem możemy conajwyżej pogadać ze stróżem... Ale w tygodniu... najlepiej jak jest sesja RM... tutaj bym się zgodził i pewnie nawet bym się wybrał.
|
Tez chętnie bym się wybrał. To jest niewiarygodne, co teraz się dzieje. Szkoda, że na razie jedynie lokalni dziennikarze sportowi podłapują temat.