|
Wyprawa pod UM po Derbach nie ma najmniejszego sensu, bo w niedzielę wieczorem możemy conajwyżej pogadać ze stróżem... Ale w tygodniu... najlepiej jak jest sesja RM... tutaj bym się zgodził i pewnie nawet bym się wybrał.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|