solny napisał(a):

|
A tak swoją drogą to te 6 boisk treningowych miało być częścią całej inwestycji? Czy zrobiono to tylko na potrzebę wizualizacji?
|
Po tak długim czasie ciężko mi odpowiedzieć. Biorąc pod uwagę to co na zdjęciach z uroczystego wbicia łopaty wydaje się, że takie centrum było w planach ale na 100% pewny nie jestem bo to +-15 lat temu już
https://ibb.co/9TGJ4tL
https://ibb.co/Hq5VGMF