Wyświetl pojedynczy post
zibi7
Senior Member
 
Od: 01.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21743
Stary 11.09.2019, 19:23
Wizualizacja absurdalnego pomysłu magistratu. Zamiast boisk dla dzieciaków, parkingi dla urzędasów. Widziałem ostatnio zestawienie dotyczące turniejów Ekstra Talent, wszystkie kluby organizują je w miejscowościach z których pochodzą, a Wisła musi to robić w... Radziszowie. To jest niepojęte jak rządzący Krakowem traktują Wisłę.

Odpowiedz cytując