|
Gercu tych ludzi zostało może kilku, ale jest też grono osób, które chce wszystko dźwignąć do góry na starych zasadach. Te wąskie grono nawet było przez siebie robione w buca z dorabianiem się na koszt Wisły. Odnośnie trybun twierdzę, że może być już tylko lepiej i UW będzie tutaj stanowiło ważny element w tej budowie.
|