Absurd totalny, władze klubu powinny jak najszybciej oprotestować ten wymysł miasta. Przebudowa stadionu powinna odbyć się pod kątem estetycznym i przestrzeni komercyjnych, a nie dobudowaniu biur dla urzędasów i na dodatek pierdzielnięcie dwóch szpetnych parkingów naziemnych koło stadionu.
Stadion to serce klubu, żaden inwestor nie wejdzie w klub mający stadion zabudowany jakimiś obleśnymi parkingami naziemnymi. Takie decyzje magistratu skażą Wisłę na totalny niebyt.