Wyświetl pojedynczy post
zibi7
Senior Member
 
Od: 01.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21737
Stary 11.09.2019, 15:10
Absurd totalny, władze klubu powinny jak najszybciej oprotestować ten wymysł miasta. Przebudowa stadionu powinna odbyć się pod kątem estetycznym i przestrzeni komercyjnych, a nie dobudowaniu biur dla urzędasów i na dodatek pierdzielnięcie dwóch szpetnych parkingów naziemnych koło stadionu.



Stadion to serce klubu, żaden inwestor nie wejdzie w klub mający stadion zabudowany jakimiś obleśnymi parkingami naziemnymi. Takie decyzje magistratu skażą Wisłę na totalny niebyt.
Odpowiedz cytując