|
A czy nie jest tak że klub został wyczyszczony ze szkodników?Tylko najbardziej Ci, co nigdy nie dołożyli się od niczego, oprócz paplaniny w internecie , chcieli by wykosić wszystkich którzy przez lata bezinteresownie pomagali Wiśle?.
Bo chyba zapominacie że na Wiśle, wzbogacała się bardzo wąska i hermetyczna grupa osób , która zresztą pożarła się między sobą, gdy grunt zaczął im się palić pod nogami. Nawet jak prędzej czy później wyjdą, to od klubu, w sensie spółki, będą trzymać się z daleka.
Ciekawe jestem zeznań naszej Sarapatki, tudzież Dukata z którym kosę ma Misiek.
ps. Już nawet nasz Szymcio mówi o symbolicznym zakończeniu, a pewnie chciałby wałkować ten temat jeszcze z 5 lat, dlatego dajcie pracować nowej władzy, socios a nie szukajcie czarownic, tam gdzie ich nie ma.
Trupy z szafy będą wypadać ale miejmy nadzieje że z tej poprzedniej. W tym momencie nie ma przesłanek by zaczęły wypadać z obecnej.
|