|
PZPN trzyma wszystkie umowy transferowe na podstawie których rejestruje/wyrejestrowanie zawodników. Kwoty transferowe podlegają procesom licencyjnym więc to nie jest "zapłacę sobie albo nie zapłacę". Legia podała oficjalnie informacje o sprzedaży Carlitosa co jednocześnie uaktywnia nasza klauzule bonusowa.
Na dzisiaj jest co raz więcej szczegółów (w tym dokładna kwota 1.8 mln euro 1.2 teraz, 0,6 w grudniu) oraz konkretny wywiad z Obidzinskim. On dość dobrze porusza się w warszawskim środowisku, a już nie mówię o tym że Prezesi klubów ekstraklasy się widzą kilka razy w roku wiec to jak rozegra on z Miodulskim kasę za Carlitosa jest już na jego głowie.
|