serek.c2 napisał(a):

|
Żeby Cię nieco uspokoić - podejmowaliśmy ten temat bezpośrednio choćby z Tomaszem Jażdżyńskim. Mnie co do swoich intencji przekonał. A podobnie jak Ty, jestem mega nieufny po tym co nas w ostatnich latach spotkało.
|
Z tego co wiem działasz aktywnie w Socios, zatem cieszę się że chociaż Ty czujesz temat, który próbuje od jakiegoś czasu tutaj na forum przedstawić. Bo miałem wrażenie, że wszyscy mają ich za Bogów i nikt nic nie sprawdza.
Zatem czuwajcie, ja nie mam nic przeciwko tym ludziom oraz zabezpieczeniom, ważne by sprawdzać te sprawy czy odbywają się zgodnie ze standardami na rynku przy innych tego typu sytuacjach.