serek.c2 napisał(a):

|
Ja bym polecał jednak poczekać na wyniki śledztwa, bo zatrzymanie to jeszcze nie znaczy winny. Taki Czerwiński na przykład - oczywiście to tylko moje przypuszczenia - to pewnie niedopełnienie obowiązków i naiwność starszego Pana, który podpisał będąc członkiem RN papierki podsunięte przez pewne osoby. Poczekajmy jak to się rozwinie, mam nadzieję, że wszystkie pijawki zapłacą odpowiednią cenę.
|
No, ale nie zatrzymali Miętty, a zdaje się obaj z Czerwińskim byli w RN i podpisy musiały być obu panów. Mylę się?