|
Słuszna uwaga, dodałem słowo najprawdopodobniej. Przesłanką zatrzymania jest uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa (w tym wypadku takie podejrzenie najprawdopodobniej wynika z dokumentów a nie z subiektywnego przekonania jak np. przy zatrzymaniach kibiców), stąd też wydaje mi się, że muszą mieć jakieś dowody. Ja osobiście jestem całą sprawą zdruzgotany, zwłaszcza, że mam również podejrzenie, że w słusznie minionych czasach dochodziło do znacznie większej ilości naruszeń niż może się to nam wydawać (przykładowo odnowiłem kartę kibica, a dzień później dziwnym trafem ktoś zawarł na mnie umowę na telefon i teraz mam problemy - być może jest to przypadek, chociaż ja w takie zbiegi okoliczności nie do końca wierzę). Mam nadzieję, że Klub zostanie wyczyszczony i nie chodzi mi tylko o zarząd, ale też o szeregowych pracowników. Trzeba zacząć odbudowywać wizerunek i zaufanie, a droga do tej odbudowy jest długa i kręta.
Powód: dopisanie
Ostatnio edytowane przez grzechu1991 : 11.09.2019 o godz. 09:08.
|