Adamik napisał(a):

|
Na dziś wstępna diagnoza to 3 tygodnie pauzy, jutro mają odbyć się szczegółowe badania - obawiam się że na derby Kuby nie będzie, a przynajmniej nie w pełnym wymiarze i na 100%.
|
przeciez to mieśniowka,
Mogę iść o zakład dziś, ze nie bedzie go na derbach czy tez ze nie zagra we wrzesniu. Biorąc pod uwage ze miał tejpowanego przywodziciela przed meczem, to nie był w formie zdrowotnej na 100