Karherop napisał(a):

Z tego co czytałem Carlitos poszedł za 2 mln w "gotówce" co oznacza że kasa albo już jest albo lada dzień pójdzie na konto Legii.
Natomiast z tego co czytałem, Obidzinski zamierza się spotkać z Miodulskim i upewnić że Legia nie chce w sprytny sposób obejść % od transferu stosownymi bonusami.
|
a jak on niby moze sie upewnic?
O: Panie Mioduski, 3 mln otrzmacie od Al-Wahda, i 30% z zysku minus 450 koła ojro jest nasze, ok?
M: Jasne, tyle żę Arabów nie stać na zapłacenie w 1 transzy, i daja nam 1 mln od razu reszte w bonusach
O: To negocjujcie zeby wam dali 3 mln na raz
M: A co jeśłi nie dadzą?
O: Nawyżej nie sprzedacie, w koncu sprzedajcie go by podreperować swoj budżet wiec na pewno ma dla was ogromne znaczenie zdanie jednego z partycypantów zysku z transferu
M: Ok, tak zrobimy...
biorac pod uwage to co robilismy z Suljiciem czy Kolarem, Imazem - nie bede zaskoczony jak nas ktos rozegra.
Karma wraca
E: wiertat moja pomyłka czeska - chodziło mi o Kostala

Kolar to akurat poszedł na ręke