AgresywnyChomik napisał(a):

|
P.s. Mam nadzieje ze "pozdrowienia do wiezienia" dla Marzenki jednak sie nie pojawia.
|
No to juz by bylo kuriozum na poziomie tak absurdalnie wyjebanym w kosmos, ze wszyscy na stadionie nacpaliby sie oparami tego zjawiska i zaczeli chyba spiewac kumbaya my lord podczas wywieszania nowych flag uszytych przez Jarka we wspolpracy z muzeum pamieci o holokauscie, na ktore mial wplacic kase.
Jesli cos takiego zawisnie to wtedy powiem, ze widzialem juz w zyciu wszytko. I, ze dla tego klubu jednak nie ma ratunku i szkoda bylo marnowac kase.