Levis88 napisał(a):

@Kominek
Aktualny Prezes Socios też nic nie miał wspólnego z "tym" układem?
|
Co by nie odpowiedzieć, pewnie i tak wiesz swoje
Ja krótko: nie, nie miał.
KOALIK napisał(a):

|
Jestem ciekawy reakcji władz socios, bo wywodzą się z tego układu (oczywiście pełnili w nim drugorzędną rolę), bo w ostatnich miesiącach unikali tego tematu.
|
Przedstaw się proszę z imienia i nazwiska, chętnie spotkam się z Tobą w sądzie, będziesz mógł udowodnić swoje tezy.