Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20874
Stary 10.09.2019, 20:51
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
@Kominek
Aktualny Prezes Socios też nic nie miał wspólnego z "tym" układem?
Co by nie odpowiedzieć, pewnie i tak wiesz swoje

Ja krótko: nie, nie miał.

KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Jestem ciekawy reakcji władz socios, bo wywodzą się z tego układu (oczywiście pełnili w nim drugorzędną rolę), bo w ostatnich miesiącach unikali tego tematu.
Przedstaw się proszę z imienia i nazwiska, chętnie spotkam się z Tobą w sądzie, będziesz mógł udowodnić swoje tezy.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 10.09.2019 o godz. 20:54.
Odpowiedz cytując