Cytat:
|
Ależ oczywiście, że patrzeć na ręce. Przecież TRANSPARENTNOŚĆ to jeden z najważniejszych filarów działalności Socios. Władze organizacji na bieżąco rapprtują swoją działalność. Naprawdę nie widać różnicy?
|
Socios Wisła była i jest jedną z najlepszych rzeczy jaką zrodziła się z tego całego zamieszania które wszyscy tak mocno przeżywaliśmy. Rozumiem i szanuje, że ktoś może mieć wątpliwosci natomiast osoby które jeszcze anonimowo snują szkodliwe domysły pod względem tej organizacji która nie ma sobie na ten moment nic do zarzucenia jest nie tylko złe dla klubu ale i obrzydliwe ze względu na brak szacunku dla tych ludzi którzy włożyli tyle społecznej pracy aby to powstało. Mam tu na myśli cały proces przygotowania tego od strony formalnej, informatycznej, promocyjnej itd.
Proszę abyście wyszli do świata i patrzeli na ręce a nie w w klawiatur i monitor. Dopiero wtedy kiedy udowodnicie coś komuś coś nieczystego poinformujcie o tym opinie publiczną. Bo sracie do własnego gniazda i przekonujecie że w sposób prewencyjny jest lepiej za wczasu je osrać. Za chwile się zacznie że ten się znał z tym, tamten się znał z tamtym. A tamten siedział 5 metrów obok Dukata itd.
Też znałem się z wieloma ludzmi, i wielu z tych ludzi źle skończyło. Sama znajomość kimś kto pobłądził nieczynni tej osoby złym człowiekiem. Na swojej drodze życiowej spotykamy różnych ludzi.