Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14264
Stary 10.09.2019, 20:31
Z tego co czytałem Carlitos poszedł za 2 mln w "gotówce" co oznacza że kasa albo już jest albo lada dzień pójdzie na konto Legii.

Natomiast z tego co czytałem, Obidzinski zamierza się spotkać z Miodulskim i upewnić że Legia nie chce w sprytny sposób obejść % od transferu stosownymi bonusami.
Odpowiedz cytując