KOMINEK napisał(a):

Władze Socios nie wywodzą się z tego układu.
To że czasami broniliśmy w postach zarząd to fakt.
A teraz osobiście mówię za siebie.
Nie wierzyłem że ludzi związani z Wisłą mogą coś takiego zrobić. Dałem się nabrać i mam nauczkę na całe życie.
|
Czy związku z tym można mówić, że obecnym ludziom również powinno się patrzeć na ręce i mieć ograniczone zaufanie, czy nie wypada bo to nasi rycerze są. Przypominam, że tak samo było za czasów Miśka, też uważaliśmy ich za rycerzy bo inaczej spółka piłkarska by zginęła za parę dni.
Jak się nie mylę jakaś część ziemi TSu została "zamrożona/przekazana" prywatnym ludziom za pożyczkę. Czy ktoś to sprawdza? Na jakich warunkach to się odbyła?