Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20869
Stary 10.09.2019, 20:21
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Władze Socios nie wywodzą się z tego układu.
To że czasami broniliśmy w postach zarząd to fakt.

A teraz osobiście mówię za siebie.
Nie wierzyłem że ludzi związani z Wisłą mogą coś takiego zrobić. Dałem się nabrać i mam nauczkę na całe życie.
W swoim czasie bronili ich wszyscy od dziennikarzy , przez kibiców. W szczególności w momencie "odbicia z rąk Meresia", co w zasadzie było kontrolowanym przejeciem.

Natomiast co innego bronić w mediach czy na forum , a co innego podpisywać kwity. Tadeusz C. choć w przeszłości zasłużony to niestety przyczynił się do trwania tego układu.

Bardzo dobrze że szambo wybiło, natomiast gdybanie co by gdyby się stało wcześniej - nie ma sensu. Wisła jest na dobrej drodze do normalności a dzisiejsza informacja jest kolejną z wielu pozytywnych w tym tygodniu.
Odpowiedz cytując