KOALIK napisał(a):

Sarapata, Czerwiński i Szymański zatrzymani.
Jestem ciekawy reakcji władz socios, bo wywodzą się z tego układu (oczywiście pełnili w nim drugorzędną rolę), bo w ostatnich miesiącach unikali tego tematu.
|
Władze Socios nie wywodzą się z tego układu.
To że czasami broniliśmy w postach zarząd to fakt.
A teraz osobiście mówię za siebie.
Nie wierzyłem że ludzi związani z Wisłą mogą coś takiego zrobić. Dałem się nabrać i mam nauczkę na całe życie.