|
Tylko widzisz tak się niestety składa, że z czasem punkt po punkcie gówno które opisał okazuje się być prawdą a nie bajką....
Ciągnąć to tu wielu ciągnęło ale komu innemu ( zawsze z połykiem) ! Dzięki min takim właśnie entuzjastom którzy ślepo bronili tego bagna ( przez swoje ograniczenia intelektualne bądź też interes) jesteśmy tu gdzie jesteśmy czyli w głębokiej dupie.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 10.09.2019 o godz. 19:25.
|