|
Piłkarsko lepsi ale efekt nowej miotły w tej lidze zawsze jest jakimś bodźcem + kontuzja Kuby który będzie miał przerwę pewnie w najbliższym meczu, a jeśli się potwierdzą prognozy to może się nawet na derby nie wyrobić. To w kwestii obaw. Jeśli jednak mówić o plusach - trudno wyobrazić sobie lepszego rywala by w końcu się przełamać w meczach wyjazdowych. Znów wrócę do tego co pisałem po poprzednim meczu - muszą się uruchomić kolejne opcje w ataku i wtedy będzie dobrze.
|