Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20865
Stary 10.09.2019, 16:44
To już było wiadome pół roku temu, znienawidzeni przez dużą część tego forum i "prawilnych" ,"myślących samodzielnie" kibiców Wisły Bednarz i Jadczak, oboje nazwani warszawskimi agentami, zdiagnozowali problem i mówili o nim głośno jako jedni z pierwszych o ironio, mam nadzieję, ze po tej całej akcji część kibiców zmądrzeje i nie bedzie szufladkować innych osób tylko dlatego, że "grali w legii" albo "pracują w TVN"
Odpowiedz cytując