To już było wiadome pół roku temu, znienawidzeni przez dużą część tego forum i "prawilnych" ,"myślących samodzielnie" kibiców Wisły Bednarz i Jadczak, oboje nazwani warszawskimi agentami, zdiagnozowali problem i mówili o nim głośno jako jedni z pierwszych

o ironio, mam nadzieję, ze po tej całej akcji część kibiców zmądrzeje i nie bedzie szufladkować innych osób tylko dlatego, że "grali w legii" albo "pracują w TVN"