Szneka napisał(a):

|
Korona tak samo jak AGKś to rywale z którym zawsze mamy pod górkę. oby zeszłoroczne 6-2 było dla nas dobrą zmianą. Jeśli bez Kuby to Drzazga na skrzydło i znowu hattrick proszę.
|
Sportowo są bardzo słabi, ale bez zaangażowania i walki tego nie wygramy. To oczywiste.
Korona nie leżała nam nigdy, ale proces erozji kadry i zastępowania słabych piłkarzy jeszcze słabszymi musiał kiedyś źle się skończyć. Są słabi, trzeba ich przycisnąć.