Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 10.09.2019, 15:42
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Korona tak samo jak AGKś to rywale z którym zawsze mamy pod górkę. oby zeszłoroczne 6-2 było dla nas dobrą zmianą. Jeśli bez Kuby to Drzazga na skrzydło i znowu hattrick proszę.
Sportowo są bardzo słabi, ale bez zaangażowania i walki tego nie wygramy. To oczywiste.
Korona nie leżała nam nigdy, ale proces erozji kadry i zastępowania słabych piłkarzy jeszcze słabszymi musiał kiedyś źle się skończyć. Są słabi, trzeba ich przycisnąć.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując