!!IRIVER!! napisał(a):

Chyba nawet na 18.
|
A to z ujęciem rundy dodatkowej - najgorsze jest to, że gdybyśmy wygrali 1 mecz zamiast remisować/przegrywać bylibyśmy w górnej ósemce.....
Jak dla mnie Korona to najpoważniejszy kandydat do spadku, podobnie jak beniaminkowie. Arkę Zieliński ogarnie i szkoda, że nie graliśmy z nimi na początku sezonu jak byli w ciemnej dupie....
W sumie to wg mnie pewniacy w górnej 8 - Legia, Amika, Jagiellonia, Pogoń i Lechia.
O pozostałe 3 miejsca walczyć będą: Wisła, Śląsk, Somsiadka, Górnik, Piast - ewentualnie jeżeli w miarę szybko się ogarną to Płock i Lubin.
Będzie ciężko - dlatego warto byłoby przed derbami zgarnąć 4 punkty z wyjazdów do Kielc i Płocka