Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Lettieri juz nie pracuje ? nie sledze losów innych drużyn niż nasza
szkoda chłopa , ale i tak sie długo utrzymał w tej lidze
|
Został oficjalnie zwolniony po meczu z Jagiellonią, ale potem w Kielcach skapnęli się że będą musieli mu zapłacić i zaczęli kombinować. Pzestałem to śledzić.
Dlatego m.in. rozśmieszyła mnie teza FraMata że nie są tak słabi jak by wskazywała ich gra, bo są. Nawet gorsi. Co nie oznacza że się na boisku położą.
Lettieri i tak fajnie to poukładał, ale nie nauczy tego drewna przyjmować, strzelać czy dośrodkowywać. Strasznie głupia decyzja.